Co se děje

Pozvánka na seminář Je SÚKL hodný nebo zlý policajt?

17 /­ 6 / 2019

Průvodce pacienta, z.ú., Institut pro zdravotní ekonomiku a technology assessment o.p.s (iHETA) a Onko Unie, o. p. s., Vás zvou na druhé pacientské fórum k aktuálním otázkám českého zdravotnictví. Na semináři prezentace přednesou Tomáš Doležal z institutu iHETA a ředitelka Státního ústavu pro kontrolu léčiv Irena Storová, která představí činnost SUKL v oblasti cen a úhrad.

Pozvánka na seminář Biosimilární léčba v onkologii - Plzeň

30 /­ 5 / 2019

Hlas onkologických pacientů bude slyšet i v Plzni. Na semináři o biosimilární léčbě ve FN Plzeň s přednáškou vystoupí doc. MUDr. Samuel Vokurka, Ph.D. a Bc. Jitka Wintnerová. Seminářem, na nějž jste srdečně zváni, a který je kareditován ČAS, vás provede Bc. Michaela Tůmová z Dialogu Jessenius.

Pozvánka na seminář Biosimilární léčba v onkologii - Zlín

29 /­ 5 / 2019

Hlas onkologických pacientů bude slyšet i ve Zlíně. Na semináři o biosimilární léčbě v Krajské nemocnici Tomáše Bati s přednáškou vystoupí doc. MUDr. Samuel Vokurka, Ph.D. a Bc. Jitka Wintnerová. Seminářem, na nějž jste srdečně zváni, a který je kareditován ČAS, vás provede Bc. Michaela Tůmová z Dialogu Jessenius.

Pozvánka na seminář Dispenzarizace onkologických pacientů

28 /­ 5 / 2019

Dovolujeme si vás pozvat na setkání s onkologickými odborníky. Doc. MUDr. Jana Prausová, předsedkyně České onkologické společnosti, přednostka Onkologické kliniky FN Motol a MUDr. Katarína Petráková Ph.D. z Masarikova onkologického ústavu budou hovořit o dispenzarizaci onkologických pacientů, personalisované léčbě a nových diagnostických metodách v onkologii.
Prosíme, abyste svou účast potvrdili na info@dialog-jessenius.cz.

Pozvánka na seminář Biosimilární léčba v onkologii - Hradec Králové

23 /­ 5 / 2019

Hlas onkologických pacientů bude slyšet i v Hradci Králové. Na semináři o biosimilární léčbě ve FN Hradec Králové s přednáškou vystoupí doc. MUDr. Samuel Vokurka, Ph.D. a Bc. Jitka Wintnerová. Seminářem, na nějž jste srdečně zváni, a který je kareditován ČAS, vás provede Bc. Michaela Tůmová z Dialogu Jessenius.

nahoru